Tüm Duyurular
numarapaneli.com'la ilgili tüm duyurulara
bu sayfadan ulaşabilirsiniz
Turkcell Hakkında Bilgilendirme

* * * Yeni Güncelleme * * *  (28.02.2017)


Turkcell'in kapatılması 1 hafta ertelenmiştir. Konu tekrar değerlendirilecek. Lütfen kurallarımıza uygun şekilde çalışmalarımıza devam edelim.

Bilgilerinize.
Vodafone Bakım Çalışması
Merhaba,

Vodafone tarafından planlanmayan acil bir çalışma nedeniyle servisimiz dün geceden beri çalışmamaktadır. Vodafone yetkililerinden çalışmanın bugün süreceği bilgisini aldık.

**GÜNCELLEME** SORUN GİDERİLMİŞTİR

Bilgilerinize.
Vodafone Bakım Çalışması
Merhaba,

Vodafone tarafından yapılacak bakım işlemi nedeniyle hatlar vodafone tarafında çalışmayacaktır.

Bilgilerinize.

Turkcell Bakım Çalışması
Merhaba,

Turkcell tarafından yapılacak bakım çalışması nedeniyle aşağıdaki saat aralığı boyunca hatlar Turkcell tarafında çalışmayacaktır.

Başlangıç : 26.10.2016 00:00
Bitiş : 26.10.2016 06:00

Bilgilerinize.
Haftalık Ödemeler Hakkında
Bayram tatili nedeniyle 10-18 Eylül tarihlerinde bankalar kapalı olacaktır. Ödemeler 19 Eylül (Pazartesi) günü yapılmaya başlayacaktır. Bilgilerinize. NumaraPaneli.com
Haftalık Ödeme Hesaplaması Hakkında
Sunucu güncellemesi nedeniyle, haftalık hesap kesimi saat 00:15 yerine saat 01:00'da yapılacaktır.

Bilgilerinize.

Erken Ödeme Talebi Özelliği
Sitemize acil nakit ihtiyaçlarınız için erken ödeme talebi özelliği eklenmiştir. Artık acil nakit ihtiyaçlarınız için ödeme gününü beklemeden ödeme talep edebilirsiniz. Yapacağınız ödeme talepleri 1 iş günü içerisinde sistemde kayıtlı ödeme yönteminize aktarılacaktır.

Koşullar:
1- Erken ödeme talepleriniz için, havale veya eft masrafı ödeme talep ettiğiniz tutardan kesilerek size gönderilir. ( Garanti Bankası Havale : 1 TL - Diğer Bankalar EFT : 4TL - İninal Kart : 4 TL )
2- Erken ödeme talebi ile en fazla ödenmemiş kazancınız kadar para çekebilirsiniz.
3- Minimum ödeme limiti 40 TL'dir.
4- Haftalık ve Aylık ödemeler ücretsiz olarak devam edecektir. (Haftalık ödemeler; her hafta pazar gecesi 12'de hesap kesimi yapılarak. 3 iş günü içerisinde hesaplara aktarılır.)
 
Vodafone Bakım Çalışması
Merhaba,

Vodafone tarafından yapılacak bakım işlemi nedeniyle aşağıdaki saat aralığı boyunca hatlar vodafone tarafında çalışmayacaktır.

Başlangıç : 29.07.2016 20:00
Bitiş : 30.07.2016 10:00

Bilgilerinize.


Ininal kart ödemeleri başlamıştır.
Banka hesabı kullanmayan üyelerimizin isteği üzerine sisteme ininal kart ile ödeme alma seçeneği eklenmiştir. Ininal kart ile ödeme almak isteyen üyelerimiz ödeme sayfasına ininal kart numarasını ve kart sahibinin isim soyisim bilgilerini girerek ödeme alabilirler.

İninal kart kuralları gereği; Haftalık 300 TL üzerinde olan ödemeler için sistem ödeme oluşturmaz, ininal kart kullanılamaz. 300 TL üzerindeki alacaklarınız için lütfen banka hesabı ile ödeme alma seçeneğini tercih edin. 


Minimum Ödeme Limiti Hakkında
Yeni minimum ödeme limiti 40 TL olmuştur.
PayPal İçin Bilgilendirme
Paypal'ın Türkiye'deki faaliyetlerini durdurma kararı almasından dolayı Paypal üzerinden ödeme alan kullanıcılarımızın banka hesap bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Banka hesap bilgilerini girmeyen kullanıcılar ödeme alamayacaklardır. Detaylı bilgi: http://bit.ly/1Z9GX3m
Yeni Fiyat Güncellemesi Hakkında
Numarapaneli.com dakika başına kazanç miktarı son fiyat güncellemesi ile;
0031li bloklar 50 kuruş.
0033lü bloklar 52 kuruş. olmuştur.

Numarapaneli.com diğer numara blokları dakika başına kazanç miktarı;
0032li bloklar 50 kuruş.
0044lü bloklar 50 kuruş.
0023lü bloklar 54 kuruş.

Siz değerli yayıncılarımız için, en güzel avantajları sunmaya ve daha çok kazanmanıza yardımcı olmak adına hep yanınızda olacağız.
Numarapaneli.com
Tüm Bloklardaki Turkcell Anonsu Hakkında
15 Mart'tan itibaren tüm numara bloklarında, Turkcell operatörlerinden aranan numaralarımız için 14 saniye boyunca "Bu numarayı aramak, ücretlidir ve 3.95 TL'dir." şeklinde bir anons geçmeye başlamıştır. Bu yüzden Turkcell'li kullanıcılardan gelen çağrılar için ilk 14 saniye ücretsizdir ve arama kaydınızda tutulmaz. Diğer operatörler için böyle bir güncelleme gelmemiştir. 
Yeni Fiyat Bilgilendirmesi
Turkcell'deki dakika başı ücretin 2.95 TL'den 3.95 TL ye çıkması sebebiyle 0023, 0032 ve 0044lü blokların yeni dakika başı kazançları aşağıdaki gibidir.
0032li bloklar 50 kuruş.
0044lü bloklar 50 kuruş.
0023lü bloklar 54 kuruş olmuştur.
Siz değerli yayıncılarımız için, en güzel avantajları sunmaya ve daha çok kazanmanıza yardımcı olmak adına hep yanınızda olacağız.
Numarapaneli.com
0031 ve 0033lü Bloklar Hakkında
4 Mart 2016 tarihinde bizim müdahalemiz dışında gerçekleşen sorun, 6 Mart 2016'dan itibaren düzeltilmiştir. Tüm numaralarımız aktif bir şekilde çalışmaktadır. Yayıncılarımıza iyi günler ve bol kazançlar dileriz.
1. Yılımıza Özel Yeni Ücretlendirme
Numarapaneli.com olarak, değerli birlikteliğimizin 1. yılını geride bırakmış bulunuyoruz. Birlikteliğimizi onurlandırmak ve daha güzel adımlar atmak için aranan dakika başına 46 kuruş olan 0023lü hatlardaki ücretlendirmeyi, 48 kuruşa çıkardığımızı bildirmek isteriz. Birlikte büyümeye ve kazanmaya devam ediyoruz. Numarapaneli.com olarak alanında öncü olmaya ve en çok kazandıran sistem olmaya devam edeceğiz. 

İyi günler ve bol kazançlar dileriz.
Numaraların Son Durumu Hakkında
Ekosistem içerisinde yapmış olduğumuz stabilizasyon bakımı sona erdi! Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için artık 0023, 0032, ve 0044 lü numaraları da talep edebileceksiniz. Bol kazançlar dileriz.
Numara Dağıtımı Hakkında
Eko sistemdeki stabilizasyonun saglanması adına 0032,0044,0023 numara bloklarının dağıtımı bir süre durdurulmuştur.
Numarapaneli.com'da yeni dönem!
Numarapaneli.com istekleriniz doğrultusunda sizlere daha kaliteli hizmet verebileceğimiz yeni sistemine ve yeni tasarımına geçiş yapmıştır.

Yapılan değişikliklerle sistemimize aşağıdaki özellikler eklenmiştir:
  • Mobil uyumlu websitesi ve panel
  • Paypal ile ödeme desteği
  • Numaralarınıza isim verebilme
  • Gelişmiş arayüz
  • Yeni tasarım

Birlikte büyümenin ve gelişmenin gururuyla numarapaneli.com ailesi olarak herkese bol kazançlı günler dileriz.
6. Ayımıza Özel Yeni Fiyatlandırma
Numarapaneli.com olarak, değerli birlikteliğimizin 6. ayını geride bırakmış bulunuyoruz. Birlikteliğimizi onurlandırmak ve daha güzel adımlar atmak için arama başına 40 kuruş olan ücretlendirmeyi, %5 lik bir artışla 42 kuruşa çıkardığımızı bildirmek isteriz. Birlikte büyümeye ve kazanmaya devam ediyoruz. Numarapaneli.com olarak alanında öncü olmaya ve en çok kazandıran sistem olmaya devam edeceğiz. 

İyi günler dileriz.

Yeni Numara Grupları Sisteme eklenmiştir.
0031 ve 0033 lü numara grupları sisteme eklenmiştir. Dakika başına 40 kuruş kazanç sağlamaktadır.
Arama kayıtlarının Güncellenmesi
Kullanıcılarımızdan gelen istek üzerine sistemimiz  0032 ve 0044 lü numaraların tüm arama kayıtlarını gösterecek şekilde güncellenmiştir. İstatistikler sayfasından ilgili numaranın üzerine tıklayarak arama kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Arama kayıtları her 10 dakikada bir güncellenmektedir.. Örneğin : 12:00 ile 12:10 arasında gelen aramalar saat 12:11 de listeye eklenecektir.
Numaralara Gelen Arama Kayıtları Panele Eklendi
Piyasada ilk! Numaralarınıza gelen son 40 aramanın detaylı istatistikleri panelinize eklenmiştir. En güvenilir numara sağlayıcı numarapaneli.com
Numara Reklamları ile Yüksek Gelir
Size ücretsiz vereceğimiz numaraların tanıtımını yaparak, yapılan her aramadan yüksek gelir elde etmek istemez misiniz?
Hemen kayıt ol, sen de kazan.
Web Sitemiz Yayın Hayatına Başladı
Numarapaneli.com yayıncılarına en yüksek geliri sağlamak amacıyla uzun bir altyapı çalışması sonrası hizmetinize girmiştir. Sizlerde sisteme üye olarak, numara alabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.