Sıkça Sorulan Sorular
numarapaneli.com'la ilgili merak edilen
soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.
Numara talep edebilmek için ne yapmam gerekir ?
Numara almak için öncelikle sitemize üye olmanız gereklidir. Üye olduktan sonra yönetim panelindeki numara talep et linkine tıklayın. Açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurarak, numara talebinizi yapın. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede numaranızı tanımlayarak size bilgi verecekler.
Numara paylaşırken nelere dikkat etmeliyim?
Numara paylaşırken uymanız gereken başlıca iki kural vardır. Bunlardan ilki, "numaranın x dakikası bedava" ya da "bu numarayı aramak sadece x kuruş" diyerek yanıltıcı bilgi vermemeniz gerekir. İkinci kural ise izinsiz toplu SMS atmamak. Yasalarca yasak olduğundan bu numaraların tespiti halinde hesabınız silinecektir.
Hesabım neden kapatıldı?
Numarapaneli.com'a üye olup, numara aldıktan sonra numaralar ile ilgili tüm sorumluluklar size aittir. Bu numaraların kural dışı paylaşımı halinde, hesabınız kapatılır ve ödemeniz iptal edilir.
Kural dışı paylaşımlar:
Tanıtım yazısında :" Her yöne dakikalar geçerli.", "Aramanın dakikası 10 kuruş.", "Aramanın ilk 10 dakikası bedava." gibi paylaşımlar kural dışıdır.
Buraya ek olarak: size ait numarayı sizden başka biri "bedava" şeklinde ya da kural dışı şekilde paylaşırsa da bundan siz sorumlu olursunuz. Bu tür paylaşımlarda da hesabınız kapatılır.