Kullanım Şartları
Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile size profesyonel ve kaliteli reklam hizmetleri sunuyoruz.

Kullanım Şartları


Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi ve hizmeti kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.


Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen doğabileck doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan NumaraPaneli.com sorumlu değildir. NumaraPaneli.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil,ihmal ve ya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Hesabınızın silinme sebepleri, gerekçeleriyle birlikte aşağıda belirtilmiştir. Kullanım koşulları iş bu kaydı tamamlarken başlıyor olup, hesabınız silinene kadar geçerli olacaktır.


Numara talep ederken ve talebiniz onaylandıktan sonra şu koşullara uymalısınız:


  • - Numara talep ederken sizden istenilen "Nerede" paylaşım yapacağınız ve "Tahmini Dakika" kısımlarını eksiksiz bir biçimde doldurmalısınız.
  • - Talebiniz onaylandıktan sonra yapacağınız paylaşımların içeriğinde "Konuşmanın x dakikası bedavadır.", "Bu numarayı aramak bedava." gibi açıklamalar yapmak yasaktır. Kullanıcıyı yanıltmaktan dolayı suç işlemiş sayılırsınız. Paylaşımlarınızda ücret kullanılmaması tavsiye edilir.
  • - 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Kanunu'na göre telefonlara izinsiz toplu SMS gönderimi yasaktır. İçinde sistemimize ait numaralarla gönderilen izinsiz toplu SMS'lerin hakkında başlatılan işlemlerde NumaraPaneli.com olarak hiçbir şekilde sorumluluk kabul edilmeyecektir. Bu kişilerin SMS başına 1000 TL ile 5000 TL arası değişen miktarlarda ceza alacağı unutulmamalıdır. İşin gizlilik kısmı aşağıda belirtilmiştir.
  • - Multi-üyelik -aynı kişiye ait başka hesaplar- sistemimizde yasaktır. Bunu tespit eden ekipmanlarımız mevcuttur ve bu kişinin tespiti halinde tüm hesapları sistemimizden silinir.
  • - Aylık 100 dakikanın altında kalan numaralar kullanıcadan sistem tarafından geri alınacaktır. Numaranızın geri alımından sonra tekrar çalışmak isterseniz yeni numara talep edebilirsiniz.
  • - Numaranıza ek olarak yeni numara talep etmek için, tüm numaralarınızın ortalaması ayrı ayrı günlük 10 dakika olması gerekir. Bu koşulu sağlanmadığı durumlarda özel istekleriniz için destek sisteminden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • - Her yayıncı ödeme bilgilerinin ve hesap bilgilerinin güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Hesap bilgilerinin yanlış kişilerin eline geçmesi


Bilgi Güvenliği


NumaraPaneli.com olarak siteye kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerinizi saklar. Buna ek olarak giriş yaptığınız son 10 IP adresi ve sisteme giriş yapılan son 10 giriş zamanını da güvenlik gerekçesi nedeniyle sistemimizde tutulur. Ayrıca sisteme giriş yaparken kullandığınız şifreler sistemimizde kriptolanmış bir biçimde tutulur. Bizimle paylaştığınız tüm bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmaz.NumaraPaneli.com